Formy płatności

Formy płatności w sklepie internetowym rowertoja.pl:

Przedpłata na konto Sklepu tradycyjnym przelewem bankowym.

Należności za zamówione Towary wraz z kosztami dostawy należy uiszczać na numer konta:

SANTANDER BANK POLSKA S.A.
Rower To Ja Sp. z o.o.
ul. Kasztelańska 15
20-810 Lublin
PLN 28 1090 2688 0000 0001 4229 4163

Zamawiający proszony jest o wpisanie w tytule przelewu numeru zamówienia otrzymanego w e-mailu potwierdzającym zamówienie. Dokonanie wpłaty w niepoprawnej kwocie może znacznie wydłużyć termin realizacji zamówienia.

Płatność za pomocą systemu płatności elektronicznych Blue Media S.A., także przy użyciu karty kredytowej.

Płatności elektroniczne realizowane są przez system płatności firmy Blue Media S.A. Zamawiający dokonujący płatności za zamówienie zostaje przekierowany do serwisu transakcyjnego. Po zalogowaniu się, Zamawiający otrzymuje gotowy do zaakceptowania formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi Sklepu. Po zaakceptowaniu przelewu, Zamawiający zostaje z powrotem przekierowany do Sklepu internetowego.

Płatność w systemie ratalnym oferowanym przez Credit Agricole Bank Polska S.A..

Płatność w systemie ratalnym banku Credit Agricole dostępna jest jedynie dla Zamawiających będących konsumentami.
Przy wyborze tej metody płatności Zamawiający jest przekierowywany na stronę banku Credit Agricole, gdzie po wypełnieniu wniosku online, wykonaniu przelewu za 1zł i przesłaniu zdjęcia dowodu osobistego, otrzymuje sms-em kod potwierdzający zawarcia umowy, a na e-maila umowę. Po zawarciu umowy sklep rozpoczyna realizację zamówienia.

Płatność w formie rat leasingowych oferowana przez  LeaseLink Sp. z o.o.

Płatność w formie leasingu dostępna jest jedynie dla Zamawiających nie będących konsumentami (dla podmiotów gospodarczych). Przy wyborze tej metody płatności Zamawiający jest przekierowywany na stronę firmy LeaseLink, gdzie po wyborze odpowiedniej dla siebie formy leasingu, wypełnieniu wniosku online, wykonaniu przelewu weryfikującego za 1zł, otrzymuje decyzję o przyznaniu leasingu. Po przyznaniu leasingu i dokonaniu przez Zamawiającego opłaty początkowej  umowa leasingowa zostaje zatwierdzona, a sklep rozpoczyna realizację zamówienia.

Płatność za pobraniem.

Przy wybraniu płatności za pobraniem, Zamawiający zapłaci za zamówienie osobie, która dostarczy mu paczkę.