Płatności online

Kupuj i płać szybkimi, bezpiecznymi płatnościami online. Płatności elektroniczne realizowane są w naszym sklepie przez system płatności firmy Blue Media S.A.

 

 

Pay by link

Płatność automatyczna Pay by link to oferowana przez banki usługa polegająca na automatycznym wypełnieniu formularza przelewu i prostej autoryzacji transakcji realizowanej przez Klienta. Płatność jest gwarantowana, a więc każdy komunikat przekazany przez Blue Media zapewnia o obciążeniu rachunku bankowego Klienta.

Płatność kartą

Blue Media oferują obsługę płatności kartą płatniczą bez dodatkowego pośrednictwa. Obsługują płatności od obu największych operatorów: Visa International i MasterCard, dokonywane w czterech walutach. Transakcje wybranych wydawców zabezpieczone są dodatkowo standardem 3D-Secure, wykorzystującym protokół autoryzacji płatności Verified by Visa oraz MasterCard SecureCode.

Szybki przelew bankowy

Szybki przelew bankowy to rozwiązanie umożliwiające obsługę szybkiego transferu środków z banków, które nie oferują płatności automatycznych (Pay by link). Płatność szybkim przelewem bankowym realizowana jest na podstawie przelewu wewnątrzbankowego na rachunek Blue Media w banku klienta. Przelew realizowany jest na podstawie wygenerowanych danych, które klient uzupełnia samodzielnie w bankowości elektronicznej. Dodatkowo klient może skorzystać z klasycznego przekazu bankowego, który może zrealizować w okienku kasowym lub na Poczcie.

Blik

Płatności Online Blue Media oferują także najnowszą metodę płatności mobilnych jaką jest BLIK. Umożliwia ona klientom dokonanie płatności, bezgotówkowo, za pomocą smartfona, a konkretnie za pomocą aplikacji banku na telefonie. Aby móc skorzystać z tej metody płatności należy być zatem klientem jednego z banków uczestniczących w systemie i korzystać z bankowości mobilnej za pośrednictwem aplikacji na swoim telefonie.