Kolekcja

Kolekcja. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedażową naszych partnerów handlowych. Produkty zamieszczone w katalogach możecie Państwo nabyć na naszej stronie internetowej. W przypadku braku dostępności prosimy o kontakt z nami przez zakładkę Kontakt, to postaramy się dla Państwa sprowadzić produkt bezpośrednio od producenta.

Gudereit – kolekcja 2023

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą firmy Gudereit na rok 2003 i do zakupu tych rowerów w naszym sklepie.

Katalog rowerów trekkingowych i miejskich

Katalog 2023

Katalog rowerów elektrycznych

Katalog 2023 eBike

Gudereit – kolekcja 2021

Niemiecka firma Gudereit jest producentem szerokiej gamy rowerów elektrycznych, miejskich i trekkingowych. Rowey Gudereit są wyposażone w najnowocześniejsze technologie takie jak: rowerowe skrzynie biegów Pinion, silniki Bosch z EBike System, silniki Neodrives, piasty planetarne Rohloff, Alfine oraz napędy oparte na paskach zębatych Gates. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej firmy i do zakupu tych rowerów w naszym sklepie.

Katalog Gudereit – 2021

Haberland – kolekcja 2021

Niemiecka firma Haberland jest producentem szerokiej gamy toreb, sakw i plecaków. Torby te swoim nietuzinkowym wyglądem, elegancja  i funkcjonalnością podbijają serca wielu klientów. A zastosowane w nich zapięcia KLICKfix rozwiązują przede wszystkim problem mozolnego zakładania toreb na rower. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tej firmy i oczywiście do zakupu tych toreb w naszym sklepie.

Katalog Haberland – 2021

Parentini – kolekcja 2020

Włoska firma Parentini jest producentem wysokiej jakości odzieży dla kolarzy. Do tworzenie tych ubrań Gianpaolo Parentini wykorzystuje najnowsze technologie i najwyższej jakości materiały. A celem jest przede wszystkim zapewnienie klientom najwyższego komfortu podczas użytkowania. Niewątpliwym potwierdzeniem tego jest to, że użytkownikami tej odzieży jest mistrzowska drużyna Danii. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego producenta i do zakupu tej odzieży w naszym sklepie.

Katalog Parentini - kolekcja 2020
Odzież Parentini – katalog 2020

Biemme  – kolekcja 2020

Włoska firma Biemme jest producentem wysokiej jakości odzieży dla kolarzy. W celu zachowania tej jakości zespół inżynierów Biemme tworzy coraz to nowe rozwiązania, które są następnie testowane przez amatorów i profesjonalistów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego producenta i do zakupu tej odzieży w naszym sklepie.

Katalog Biemme - kolekcja 2020
Odzież Biemme – katalog 2020