2wrz

Amortyzatory Suntour w rowerach elektrycznych Gudereit

W celu zapewnienia wysokiego komfortu jazdy rowerem elektrycznym zastosowano amortyzatory firmy Suntour. Odpowiednio dobrane modele gwarantują doskonałe przeżycia z jazdy i sprawią, że nie będziesz miał ochoty zsiadać z roweru.

Raidon 34 Boost

Amortyzator Raidon 34 Boost zastosowano w rowerze Gudereit ET-15 evo. Koronę amortyzatora wykonano ze stopu aluminium, golenie dolne z magnezu zaś golenie górne ze stopu aluminium A6000 anodyzowanego na czarno. Wyposażono go w blokadę skoku wraz z zaworem “blow off” oraz mocowanie umożliwiające montaż zacisków hamulców hydraulicznych. Ponadto w modelu Raidon zastosowano sztywną oś Q-LOCK 15×110 mm.

Suntour Raidon 34 Boost w Gudereit ET-15 evo
Gudereit ET-15 evo

Raidon 34 Boost umożliwia zjazd z asfaltu na szutrowe ścieżki i leśne szlaki. Ponadto przystosowano go do stosowania w rowerach elektrycznych. Z tego względu zastosowano go w rowerze Gudereit ET-15 evo, który dzięki zastosowaniu pełnej amortyzacji doskonale poradzi sobie w trudniejszym terenie.

NCX-E

W wielu modelach rowerów elektrycznych postawiono na amortyzator NCX-E D-AIR Lockout. Golenie dolne wykonano z magnezu, golenie górne ze stopu aluminium A6000 anodyzowanego na złoto, koronę amortyzatora wykonano ze stopu aluminium. Amortyzator wyposażono w blokadę skoku ze stałym tłumieniem powrotu. Koło do amortyzatora montowane jest za pomocą osi o średnicy 9 mm i długości 100 mm.

Suntour NCX-E D-AIR w Gudereit ET-11 evo
Gudereit ET-11 evo Rohloff

NCX-E umożliwia montaż tarcz hamulcowych o średni do 180 mm. Amortyzator zaprojektowano z myślą o elektrycznych rowerach trekkingowych, dzięki czemu idealnie sprawdza się w m.in. w rowerze Gudereit ET-11 evo Rohloff.

CR85 E25

Suntour CR85 E25 zaprojektowano z myślą o jeździe rowerem elektrycznym w mieście. Amortyzator wyposażono w piwoty do mocowania hamulców szczękowych V-brake. Koronę amortyzatora oraz golenie dolne wykonano ze stopu aluminium. Koło do amortyzatora montowane jest za pomocą osi o średnicy 9 mm i długości 100 mm.

Suntour CR85 E25 w Gudereit EC-3
Gudereit EC-3

Model CR85 E25 zastosowano m.in. w modelu Gudereit EC-3.

Idealny wybór

Amortyzator to główny element odpowiedzialny za tłumienie nierówności oraz eliminację drgań. Ze względu na odpowiednie dobranie amortyzatora, wyboje oraz nierówności na drogach nie będą powodować poczucia dyskomfortu oraz bólu. Amortyzatory Suntour zapewniają doskonałą amortyzację drgań i komfort jazdy na wielu drogach.